Yapay Zeka Desteği İle Para Kazanmak !

Evet, bilgisayar başında çok uzun saatler harcamadan para kazanmak mümkündür. Öncelikle bu işe başlamadan önce sabırlı olmamız gerekmektedir.  Bu işi yapabilmemiz için bir adet bilgisayar ve bir adet internet bağlantısı gerekiyor. Öncelikle medium.com adresine giriyoruz. Ardından siteye google hesabınız aracılığı ile üye olabilirsiniz. Site yabancı bir blog sitesidir. Buradan beğendiğiniz bir yazıyı kopyalıyorsunuz. Daha sonra contentsamurai.com adlı siteye giriş yapıyoruz. Aynı şekilde siteye google hesabınız aracılığı ile giriş yapabilirsiniz. Siteye üye olduğunuzda size yedi günlük bir deneme süresi sunacaktır dilerseniz ileride bu süreyi makul bir fiyata uzatabiliyorsunuz. Sitenin ana sayfasında sizden bir adet video konsepti istenecektir. Eğer hazırlayacağımız bu videoyu instagramda yayınlamayı düşünüyorsanız dikey bir video konsepti tercih etmeniz önerilir. Fakat kısa süre de dolar bazında yüksek kazançlar sağlamak istiyorsanız hazırlayacağımız bu videoyu youtubeda yayınlamalısınız. Bu sebeple video içeriğimizi yatay olarak seçiyoruz. İkinci aşama olarak daha önceden kopyaladığımız yazıyı sitedeki metin bölümüne yapıştırıyoruz. Üçüncü aşamaya geçtiğimizde isteğe bağlı olarak bay ve ya bayan sesi ile yazımızı seslendirebiliriz ve ya herhangi bir şey yapmayarak arka plan müziği ile yayınlanmasını sağlayabiliriz. Dördüncü aşamaya geçtiğimizde videomuzun bir önizlemesini izleyebiliriz. Beğendiyseniz son aşamaya geçebilir, beğenmediyseniz ise önceki aşamalara geçip düzeltmelerinizi yapabilirsiniz. Son aşamaya geçtiğimizde videonuzun görüntü kalitesini belirleyip videonuzu bilgisayarınıza indirebilirsiniz. İşlemlerin ardından videonuz bilgisayarınıza indirilirken bir youtube kanalı açmanız gerekiyor mümkünse açacağınızı kanalın ismi İngilizce olmalıdır youtube kanalınızı kurduktan sonra bilgisayarınıza indirdiğiniz videoyu youtube’a  yükleyebilirsiniz. Bu işlemi hergün yaptığınız takdirde yaklaşık bir aya youtubedan dolar bazında para kazanmaya başlayabilirsiniz.  

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Mehmet Emin

Bilgiye aç olarak yaşadığım bu hayatta, az biraz oyun oynayan,müzikle ruhunu besleyen,fırsat bulduğunda gezmekten ödün vermeyen, her gün yeni şeyler öğrenmekten keyif alan biriyim.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone Olmak İster Misiniz ?